Katalógy

Naše aktuálne katalógy a katalógy našich dodávateľov nájdete nižšie.

Pre bližšie informácie k jednotlivým produktom, čo Vás zaujímajú, kontaktujte zákaznícky servis alebo obchodného zástupcu.

 

 

Brožúrky

 

Katalógy SCA a TORK

Uvádzame štruktúru názvov pre výrobky značky Tork. Všetky výrobky zostávajú so značkou Tork, ale k tomu uvádzame tri nové sub-značky, ktoré indikujú úroveň vzťahu cena/kvalita.

TORK Premium
je to najlepšie, čo od nás môžete získať
TORK Advanced
získate dobrý výkon výrobku
TORK Universal
uspokojí Vaše základné potreby
Nech už je typ priemyslu, v kterom sa nachádzate akýkoľvek, Tork ponúka ideálne riešenie pre Vaše potreby utierania, čistenia a leštenia. Tork Premium Multipurpose Cloths sú extrémne pevné utierky, odolné riedidlám a tým pádom cenovo efektívne. Zjednodušujú Vašu prácu a jednoduchosť používania je pre nás kľúčová. Vďaka našej kompletnej výrobkovej ponuke máte po ruke vždy ten spravny nástroj pre Vašu prácu. Skvelá výkonnosť utierok je tak násobená vysokou cenovou efektivitou. Tork Premium Multipurpose cloths zjednodušene povedané znamenajú lepší výsledok za menej času. Nech už sú Vaše potreby akékoľvek – v dielni či v umyvárni – so značkou Tork vždy nájdete perfektné riešenie. Tork Advanced wipers prinášajú podstatný prínos nie len vďaka zlepšenej hygiene, ale tiež nárastom produktivity a lepšími pracovnými podmienkami. Nech už ste kdekoľvek, vždy Vám pom ô že mať po ruke kvalitnú papierovú utierku. Tork Universal wipers pokrývajú Vaše základné potreby za veľmi zaujímavú cenu. Buďte si istý, že s Tork Universal wipers po ruke zaistíte Vaše potreby v každom prostredí.

 

Všetky dokumenty sú vo formáte Acrobat Reader. Pokiaľ máte problém s otvorením stiahnutého súboru, kliknite na ikonu nižšie a nainštalujte si program Acrobat Reader (volne k použitiu).

Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko