O spoločnosti


HYGOTREND GROUP - Spoľahlivý dodávateľ produktov na upratovanie, hygienu a ochranu pracovníkov pri práci

Sme stabilná česká firma pôsobiaca na českom trhu od roku 1993. Ponúkame široké portfólio produktov v oblasti upratovania, hygieny a ochranných pracovných pomôcok.

Sme súčasťou medzinárodnej skupiny CERVA GROUP, paneurópskeho giganta s pôsobnosťou naprieč kontinentmi. CERVA GROUP je symbolom bezpečnosti a pohodlia pri práci. 12 pobočiek, 502 zamestnancov, ročný obrat 4,2 miliardy Sk a spokojní zákazníci v 63 krajinách. Spoločnosť CERVA má centrálu v Jenči pri Prahe. Nachádza sa tu moderný sklad s ochrannými pracovnými prostriedkami, ktoré chránia zdravie a uľahčujú prácu. Ponúkaný sortiment je široký - topánky, nohavice, bundy, tričká, mikiny, svetre, rukavice, helmy, okuliare, respirátory a ďalšie. Výrobky sú skladom a ihneď na odoslanie, spĺňajú medzinárodné bezpečnostné predpisy a sú pohodlné aj slušivé.

Zaisťujeme komplexný predpredajný servis, poradenstvo, revízia a optimalizácia nákladov.

Máme vlastný vozový park a spoľahlivých vodičov, ktorí rozvážajú tovar po celej Slovenskej republike.

Ponúkame široké portfólio produktov:

PAPIEROVÝ PROGRAM – uteráky v rolke, skladané uteráky, toaletný papier, kuchynské utierky, obrúsky, papierové vreckovky a ďalšie.

ZÁSOBNÍKY A DÁVKOVAČE - zásobníky na toaletný papier, na skladané uteráky, na uteráky v rolke, dávkovače mydla, dezinfekcie, abrazívnych pást a gélov, hygienické stojany a ďalšie.

OCHRANNÉ PRACOVNÉ POMÔCKY - odevy, obuv, rukavice, čiapky, okuliare, respirátory, ústenky a ďalšie.

ČISTIACE POMÔCKY - mopy, handry, utierky, upratovacie vozíky a ďalšia upratovacia technika, metličky, metly, hubky na riad a ďalšie.

CHÉMIA NA UPRATOVANIE - čistiace prostriedky na podlahy, kúpeľne, WC a kuchyne, dezinfekcia plôch a povrchov, abrazívne čističe, pracie prostriedky a ďalšie.

PRIEMYSELNÉ UTIERKY - netkané textílie, papierové utierky a lisovaný textil.

ODPADKOVÉ KOŠE A VRECIA - koše na odpadky, odpadkové vrecia a vrecká, PAXXO systém, hygienické vrecká a ďalšie.

MYDLÁ A KRÉMY - tekuté mydlá, sprchové gély, krémy na ruky, abrazívne mydlá, gély a pasty, vhlčené obrúsky, hotelová kozmetika a ďalšie.

DOPLNKOVÝ SORTIMENT - COVID-19 (ochrana a dezinfekcia), autokozmetika, gastro a sušiče rúk.

Vyberať môžete aj z kvalitných produktov našich privátnych značiek HYGOTRENDY, HYGOFLEXI a HYGOKORUNA, ktoré ponúkajú kompletný sortiment produktov za prijateľné ceny.

Riadime sa najvyššími štandardmi v spolupráci so zákazníkmi a obchodnými partnermi. Každoročne obhajujeme certifikát Spoľahlivá firma.

 

NAŠE SLUŽBY

Komplexné dodávky

Vďaka širokému portfóliu produktov vám zaistíme komplexné dodávky produktov na upratovanie, hygienu a ochranu pracovníkov vo vašej spoločnosti.

Vlastný vozový park

Objednaný tovar vám dovezieme vlastnými vozidlami na vami určenú adresu av uvedenom čase. Každý deň z nášho skladu vyráža 20 dodávok so závozmi. Zavážame v rámci celej Slovenskej republiky. Vďaka rozsiahlej sieti partnerov CERVA GROUP po celej Európe vám v prípade záujmu môžeme zaistiť dodávky tovaru aj mimo SR.

Doprava zadarmo nad 2 500 Kč

Objednávky nad 2 500,- Kč bez DPH vám dovezieme zadarmo v rámci celej Českej republiky a Slovenska.

Optimalizácia nákladov na mieru

Navrhneme vám ideálne riešenie na mieru pre vašu spoločnosť. Vykonáme revíziu vašich existujúcich nákladov na upratovanie, hygienu a ochranu zamestnancov pri práci, a navrhneme vhodnú optimalizáciu.

Náhradné plnenie

Zamestnávame viac ako 60% osôb so zdravotným postihnutím a vďaka tomu vám môžeme poskytnúť tzv. náhradné plnenie. Tovar od nás je možné nakupovať v režime náhradného plnenia a splniť tak svoju zákonnú povinnosť.

Bonusové a vernostné zmluvy

Našim stálym zákazníkom poskytujeme bonusy za pravidelné objednávky a za ročné odbery v dohodnutom objeme, ďalej môžu využiť zvýhodnené ceny na zásobníky, dávkovače a stojany značky Tork.

NAŠI ĽUDIA

V teréne sú vám k dispozícii profesionálni obchodní zástupcovia. Vaše objednávky vybavujú skúsení pracovníci zákazníckeho servisu. Zaistíme vám komplexný predpredajný servis, poradenstvo, revízie a optimalizácia nákladov.

 

Našim zákazníkom ponúkame 3 základné programy:

PAPIEROVÝ PROGRAM

ZÁSOBNÍKY A DÁVKOVAČE

DROGÉRIA

Papierové utierky

Na utierky a toaletný papier ručníky

Čistiace prostriedky

Toaletný papier

Na mydlá

Osobná hygiena

Obrusy a servítky

Na osviežovače vzduchu

Autokozmetika

Medzi náš ďlaší sortiment patrí

Upratovacia technika

Kancelárské potreby

Ochranné pracovné pomôcky

Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko