Vaše najčastejšie otázky


Produkty

Zháňam netkanú textíliu vhodnú do priemyslu. Čo mi môžete ponúknuť?

Vďaka univerzálnemu použitiu Vám môžeme doporučiť viac účelové utierky TRENDY. Jedná se o veľmi odolnú utierku s vysokou savosťou, určen pre tie najnáročnejšie čistenia. Jej hlavnou výhodou je možné použitie s detergentami a rozpúšťadlami, ich postupným uvoľňovaním dokáže znížiť spotrebu! Tieto utierky boly pochopiteľne testované inštitútom ISEGA. Vaše riešenie pre priemyselné čistenie utierkami v 3 rôznych verziách (malý kotúč, veľký kotúč alebo skladané utierky.

V sortimente máte aj vrecia a sáčky - dokážete mi pomôcť so správnou veľkosťou?

Samozrejme, vďaka širokému spektru vriec a sáčkov dokážeme pomocou troch kritérií vybrať správnu položku. Rozhodujúcí pri výbere sú objem (rozmer), sila a farba. Klasickými sa už staly položky

Aké tekuté toaletné mydlo by ste mi odporúčili pre zásobník Katrin (kód 31496370)?

Naša firma rozšírila sortiment o vlastné kvalitné tekuté mydlá značky Trendy, balené v peťlitrových kanystroch. Tieto mydlá sú obľúbené u našich zákazníkov, ktorý používajú zásobníky pre dolievanie tekutých mydiel.

 

Obchod

Sú niekde na internete k dispozícii obchodné podmienky?

Áno, samozrejme, všetky potrebné údaje nájdete na stránke Obchodné podmienky

V čom je Vaša spoločnosť lepšia než ostatný dodávatelia?

Je veľmi ťažké sa vyprofilovať v segmente, ve kterom podnikáme. Nám sa to však podarílo - ponúkame nielen produkty, ale aj ďalšie služby - návrhom najvhodnejšieho riešenie počnúc, inštaláciou a kompletným outsourcingom končiac. Sme schopný zaistiť dodávky just-in-time, skladovanie a ďalšie služby podľa Vašich prianí. Kontaktujte náš predajný tým, ktorý Vám zostaví ponuku "šitú na mieru".

Môžem niekde získať zoznam referencií a informácie o Vašich zákazníkoch?

V prípade potreby sme schopný tieto informácie poskytnúť na vyžiadanie. Našich odberateľov na webe neuverejňujeme.

Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko