Cenníky


Cenníky spoločnosti Hygotrend SK, s.r.o. 

 

Cenník všetkého sortimentu

 

Cenník tovaru skladom

 Jedná sa iba o základné cenníky, neváhajte nás preto kontaktovať, radi pre Vás vypracujeme individuálnu cenovú ponuku!

TIETO CENNÍKY SÚ PLATNÉ OD 17. 5. 2016 A NAHRADZUJÚ VŠETKY PEDCHÁDZAJÚCE VERZIE

 

Cenníky TORK

Kdekoľvek sa vyskytne potreba niečo utierať, čistiť alebo leštiť, je tu riešenie pod značkou Tork. Riešenie, ktoré vylepšuje hygienu a robí čistenie efektívnejším. To potom zákazníkom šetrí čas, peniaze i zabraňuje problémom. A tým pádom tiež užívateľom prináša dobrý pocit pri práci, komfort a kľudnú dušu.

Tento katalóg poskytuje prehlaď o kompletnom sortimente výrobkov značky Tork. Zároveň se tiež stane užitočným pomocníkom pri výbere výrobkov, ktoré budú vyhovovať práve Vašim potrebám. 

 
(velikost souboru - 7 MB)

Čo tu nájdete? Výrobky Tork prehľadne rozdelené do štyroch kategórií - hygiena, zdravotníctvo, priemysel a servítky, najdôležitejšie parametre výrobkov a základné odporúčania pre ich využie, užitočné informáce o novinkách v našej ponuke, úrovniach kvality našich výrobkov a iné.

Internetové stránky Tork - www.tork.cz

Na týchto stránkach sa nachádzajú ďalšie užitočné informácie o výrobkoch a službách Tork. Máte možnosť stiahnuť si tu rôzne dokumenty (letáky, obrázky), prihlásiť sa k odberu elektronického zpravodaja alebo si vytvoriť vlastný praktický zoznam výrobkov. Dozviete se tu viac nie len o značke Tork, ale tiež o spoločnosti SCA.

 

Cenníky ostatné

Naša firma Vám dodá "od špendlíku po lokomotívu". Máte zájem o špendlík, či lokomotívu, kontaktujte náš zákaznický servis, ktorý Vám poskytne informácie o aktuálnych cenách a prebiehajúcich akciách. V starostlivosti o zákazníka se držíme hesla "nemožné na počkanie, zázraky maximálne do 3 dní!"

Obchodné podmienky

Radi vychádzame našim zákazníkom v ústrety, a preto prikladáme iba základné obchodné podmienky. Všetko je závislé na jednaní z našim obchodným zástupcom, poprípade obchodným riaditeľom Miroslavom Princom.

Pre bližšie informáce stačí kliknúť na OBCHODNÉ PODMIENKY!

Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko