NOVINKA | STAR CAR AUTOKOSMETIKA

Predstavujeme nový komplexný rad profesionálnych produktov na starostlivosť o vaše vozidlo. Sortiment zahŕňa umývacie prostriedky na karosériu, kolesá, okná a interiér a sezónne zmesi do ostrekovačov.

AKTÍVNA PENA - Vysoký obsah účinných látok koncentrovaných do hustej peny umožňuje dlhodobé pôsobenie prípravku aj na zvislom povrchu karosérie, čo umožňuje vysoký stupeň čistenia.

AUTOŠAMPÓN - Výkonný čistiaci prostriedok na odstránenie hrubých nečistôt a silného znečistenia. Vhodný na všetky vonkajšie časti vozidla.

AUTOŠAMPÓN S VOSKOM - Jedinečná a vyvážená kombinácia čistiacich a hydrofóbnych látok, ktorá zanecháva čistú a lesklú karosériu ihneď po prvom ošetrení. Povrch zostáva chránený a účinne odpudzuje vodu. Jeho farby sú výraznejšie.

ČISTIČ DISKOV - Účinne odstraňuje nečistoty na kolesách automobilov. Vďaka neutrálnemu pH je šetrný k materiálom. Koniec čistenia je indikovaný farbou, t. j. po odstránení hrdze na čistenom povrchu sa roztok zmení na fialový. Keď je podklad čistý, roztok zmení farbu späť na číru.

INTERIÉROVÝ ČISTIČ - Vysoko účinný čistič interiérov a čalúnenia, ktorý je pripravený zvládnuť vysoké nároky, či už ide o čalúnenie, textílie, kožené súčasti alebo textilný nábytok a koberce. Oživuje farby čalúnenia a pomáha udržiavať hygienickú čistotu vozidla.

ČISTIČ OKEN - Na čistenie a leštenie vonkajších a vnútorných okien vozidla. Nezanecháva šmuhy a zabezpečuje dokonalý výhľad pre vašu bezpečnosť. Po aplikácii voda rýchlejšie steká z ošetreného povrchu skla, čím sa znižuje následné usadzovanie nečistôt a frekvencia čistenia.

ODSTRAŇOVAČ HMYZU - Vďaka účinnej kombinácii povrchovo aktívnych a pomocných látok účinne, rýchlo a efektívne odstraňuje organické nečistoty - zvyšky hmyzu. Najmä z karosérie, čelných skiel, plastových a chrómových častí vozidla, svetlometov, nárazníkov, zrkadiel, kapôt, chladičov, ale aj priezoru prilby.

LETNÁ KVAPALINA DO OSTREKOVAČ - Kvapalina do ostrekovačov čelných skiel a svetlometov pre všetky typy vozidiel. Kombinácia účinných látok zaručuje ľahké odstránenie nečistôt, zvyškov hmyzu a mastnoty. Zanecháva sklo čisté a bez šmúh pre bezpečnú jazdu. Nepoškodzuje chróm, lak, plasty, polykarbonát ani gumové časti.

ZIMNÁ KVAPALINA DO OSTREKOVAČOV -30°C - Nemrznúca zmes do ostrekovačov čelného skla a svetlometov všetkých typov vozidiel. Obsahuje etanol a povrchovo aktívne látky, ktoré zabraňujú zamŕzaniu skiel a zaručujú ľahké odstránenie nečistôt a mastnoty. Zanecháva sklo čisté a bez šmúh pre bezpečnú jazdu. Nepoškodzuje chróm, lak, plasty, polykarbonát ani gumové časti.

 

 

 

 

NOVINKA | STAR CAR AUTOKOSMETIKA
Vytvorené5. 5. 2023

Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko