NOVINKA | SPOLOČNOSŤ HYGOTREND, S.R.O. ÚSPEŠNE PREVZALA SPOLOČNOSŤ HYGOSERVIS A.S.

Spoločnosť HYGOSERVIS a.s. k 31.12.2022 zanikla a od 1.1.2023 prešli jej obchodné aktivity na nástupnícku spoločnosť HYGOTREND, s.r.o.

Vedenie spoločností HYGOTREND, s.r.o. a HYGOSERVIS a.s. sa dohodlo na fúzii spoločností zlúčením, a to od 1.1.2023. Spoločnosť HYGOSERVIS bola od roku 2011 servisnou organizáciou spoločnosti HYGOTREND v regióne Morava. Fúzie zefektívnia činnosti, optimalizujú obchodné procesy, posilnia pozíciu na trhu, zaistia zákazníkom lepšiu dostupnosť tovaru a komplexné služby.

Spoločnosť HYGOSERVIS a.s. k 31.12.2022 zanikla a od 1.1.2023 prešli jej obchodné aktivity na nástupnícku spoločnosť HYGOTREND, s.r.o. Všetky práva a povinnosti vzťahujúce sa k spoločnosti HYGOSERVIS a.s. (majetok, pohľadávky, záväzky z obchodných a iných vzťahov, bankové účty, záruky a iné zaistenie) prevzala od 1.1.2023 spoločnosť HYGOTREND, s.r.o. Z obchodného pohľadu sa pre zákazníkov a obchodných partnerov nič nemení - bez zmeny zostávajú obchodní zástupcovia, výdajné miesta, obchodné podmienky a cenové nastavenia. Dochádza iba k zmene fakturačných údajov (IČ a DIČ) a primárneho e-mailu pre zasielanie objednávok. Prosíme aktualizujte si kontakty (viď. nižšie).

V prípade otázok alebo nejasností kontaktujte vášho obchodného zástupcu.

NOVINKA | SPOLOČNOSŤ HYGOTREND, S.R.O. ÚSPEŠNE PREVZALA SPOLOČNOSŤ HYGOSERVIS A.S.
Vytvorené10. 1. 2023

Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko